فروش اپلیکیشن

برای پرداخت درون برنامه اپلیکیشنتان دنبال درگاهی مستقل هستید؟

همراه پی یک سیستم پرداخت درون برنامه ای متفاوت برای نرم افزارهای موبایل میباشد که تمامی برنامه نویسان موبایل با هرنوع سیستم عاملی از جمله Android و ios قادر به استفاده از آن میباشد و میتوانند در کمتر از چند دقیقه نرم افزار های خود را به سیستم پرداخت درون برنامه ای (درگاه پرداخت آنلاین) مجهز نموده و مبالغ خود را از مشتریان دریافت نمایند .

application seyedsadr.com

همراه پی مستقل از هرنوع مارکت و سیستم عاملی میباشد و برنامه نویس میتواند نرم افزارهای خود را در هرنوع مارکتی انتشار دهد و بدون نیاز به هرنوع مارکت از پیش نصب شده مبالغ خود را دریافت نمایید.

0

چاد مورتا، مردی که تنها با ۴ ساعت کار در هفته میلیونر شد.

چاد مورتا(Chad Mureta) یک کارآفرین، نویسنده، سخنران و مشاور است. او مدیر عامل شرکت امپراتوری اپلیکیشن است. مورتا بیش از ۴۶ اپلیکیشن تولید کرده است که بیش از ۳۵ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است.

chad mureta seyedsadr.com

معرفی او را از زبان خودش بخوانید (برگرفته از مقدمه کتاب امپراطوری اپلیکیشن)

من این تجارت را از روی تخت بیمارستان شروع کردم در حالی که معلوم نبود زنده بمانم. تصادف وحشتناکی کردم و دو عمل جراحی سخت داشتم و ۱۸ ماه درد کشیدم تا خوب شدم. به جز کمک‌های بیمه، حدود ۱۰۰ هزار دلار هزینه های درمانم شد. در چاهی افتاده بودم که نمی‌دانستم چطور باید از آن خارج شوم. تا آن زمان در چند شرکت کار کرده و بیرون آمده بودم. آخرینش معاملات ملکی بود. ۱۸ ساعت در روز کار می‌کردم. دیگر کارمند نبودم، یک برده بودم. از بیمارستان که مرخص شدم فهمیدم آنقدر شانس داشته‌ام که به زندگی برگردم. تصمیم گرفتم از راه گذشته‌ام دست بردارم و راه جدیدی برای زندگی کردن پیدا کنم. به مرکز بازپروری رفتم که هم جسمم بهتر شود هم فکرم. در آنجا با ایده زندگی آزادانه آشنا شدم. یکی از دوستان خوبم مقاله ای درباره اَپ فروشی به من داد و گفت باید به این تجارت وارد شوم.  فهمیدم بیشتر اَپ فروش‌ها تیم‌های یکی-دو نفره هستند، با هزینه های کم و سودهای میلیونی. هنوز روی تخت بیمارستان بودم که ایده یک اَپ را کشیدم. سه هفته بعد ۱۸۰۰ دلار قرض کردم و وارد تجارت اَپ شدم. الآن سه شرکت تولید اَپ دارم و میلیون‌ها دلار پول. دو ماه بعد از راه انداختن شرکت، یکی از اَپ‌هایم ۳۰ هزار دلار سود کرد، ماه بعدش ۱۲۰ هزار دلار. تا الآن ۴۰ اَپ ساخته‌ام این اَپ‌ها بیشتر از ۳۵ میلیون بار دانلود شده‌اند. بیشتر از ۹۰ درصد اَپ‌هایم موفق بوده‌اند.

app empire seyedsadr.com

من هنوزم هم نمی‌دانم چطور باید اَپ را به روز کرد، کار را برنامه‌نویس‌ها می‌کنند و توزیعش با اپل و گوگل  است. من روی بازار تمرکز کرده‌ام و کارآفرینی می‌کنم تا شرکتم را هدایت کنم. هر روز که بیدار می‌شوم آیفونم را چک می‌کنم، صبحانه می‌خورم، یک ساعتی به برون‌سپاری کارهایم می‌پردازم، و بقیه روزم به استراحت و زندگی شگفت انگیزم سپری می‌شود.

متن کامل را می تونید از طریق کتاب که به زودی تولید می شود مطالعه نمایید.

0